Новини

Обрання групи платників єдиного податку: чи належить здавання в оренду власного чи орендованого нерухомого майна до сфери послуг?

18.02.2021 / 14:40

Чи належить здавання в оренду власного чи орендованого нерухомого майна до сфери послуг з метою застосування норм п. 291.4 ст. 291 ПКУ щодо обрання групи платників єдиного податку?

 

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання