Новини

Фізичною особою не подано податкову декларацію про майновий стан і доходи: чи може контролюючий орган самостійно нарахувати ПДФО?

25.02.2021 / 17:40

Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що у разі неподання платником податків в установлений термін податкової декларації про майновий стан і доходи (якщо таке подання є обов’язковим), контролюючий орган на підставі наявної податкової інформації за результатами документальної позапланової перевірки має право самостійно визначити суму грошових зобов’язань платника податку.

При цьому у відповідності до пп. 123.1, 123.2, 123.3 ст. 123 Податкового кодексу України до платника податків застосовується фінансова відповідальність (штраф у розмірі 10 % або 25 % або 50 % суми донарахованого податкового зобов’язання).

Крім того застосовується адміністративна відповідальність.