Новини

COVID-19: чи застосовується відповідальність за несвоєчасне подання Звіту про КО за 2019 рік?

26.02.2021 / 09:40

Товариство поінформувало, що у зв’язку з карантинними обмеженнями воно невчасно отримало від контрагентів інформацію, яка необхідна була для складання Звіту про КО за 2019 рік. Як наслідок, Звіт за 2019 рік подано невчасно. Товариство запитує, чи поширюється на нього звільнення від відповідальності за несвоєчасне подання цього Звіту за 2019 рік, встановлене п. 521 підрозділу 10 розділу ХХ ПКУ.

 

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання