Новини

Суб’єкт господарювання має у власності або користуванні земельні ділянки у населених пунктах, що входять до сформованої територіальної громади: скільки декларацій з плати за землю надається?

03.03.2021 / 10:50

Скільки Податкових декларацій з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності) та до якого контролюючого органу повинен подавати суб’єкт господарювання, який має у власності або користуванні (у тому числі на умовах оренди) земельні ділянки на території одного або кількох населених пунктів, що входять до сформованої територіальної громади?

Податкові декларації з місцевих податків і зборів надаються до контролюючих органів за місцем розташування об’єктів оподаткування. Отже, суб’єкт господарювання, який має у власності або користуванні (у тому числі на умовах оренди) земельні ділянки на території одного або кількох населених пунктів, що входять до сформованої територіальної громади, подає податкові декларації з плати за землю до відповідних контролюючих органів за місцезнаходженням земельних ділянок, у рядку 7 яких має зазначати код КОАТУУ старого 10-знакового формату.

Докладніше про це тут.