Новини

Наталія КІЯШКО: «Влада та бізнес можуть знаходити активні форми співпраці на місцевому рівні за рахунок всебічної підтримки ініціатив громад»

05.03.2021 / 08:40

Начальник Головного управління ДПС у Сумській області Наталія КІЯШКО взяла участь у Форумі на тему:«Перспективи розвитку аграрного сектору Сумської області у 2021 році», який відбувся 03 березня 2021 року у Конгрес-центрі Сумського державного університету.

Аграрна галузь – це одно із потужних джерел надходжень податків до бюджетів та запорука успіху.

Так, за 2020 рік надходження податків, обов'язкових платежів до бюджетів усіх рівнів (у розрізі податків) від с/г виробників становило 2,9 млрд гривень.

Сільськогосподарські підприємства Сумщини забезпечили загалом 46,4 відсотка із загальної суми збору ПДВ та 45 відсотків земельного податку.

Загальна кількість платників, що сплачували до Зведеного бюджету податки — 1326 суб'єктів господарювання.

«Влада та бізнес можуть знаходити активні форми співпраці на місцевому рівні за рахунок всебічної підтримки ініціатив громад щодо розбудови соціальної інфраструктури, створення комфортних умов проживання селян. Своєю чергою і бізнес, який працює на тій чи іншій території (у тому числі і аграрний), а також безумовно самі мешканці громад повинні усвідомлювати важливість доброчесної сплати податків. Наразі триває кампанія декларування, тож користуючись нагодою закликаю і аграріїв і громадян відповідально віднестися до виконання цього важливого конституційного обов'язку. Сумщина аграрна область і при ефективному партнерстві ключові проблеми завжди можна вирішити», — зазначила під час спілкування з журналістами начальник Головного управління ДПС у Сумській області Наталія КІЯШКО.