Новини

Державний ринковий нагляд: Держпраці пропонується зробити органом державного ринкового нагляду за відповідністю будівельних виробів вимогам Технічного регламенту

15.03.2021 / 08:40

Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України оприлюднено для обговорення проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення зміни до переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд».

Внаслідок реформи органів державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду функції із здійснення державного ринкового нагляду за будівельними виробами не були покладені на жоден з новостворених та реформованих органів виконавчої влади архітектурно-будівельної сфери.

У зв’язку з цим, проектом постанови пропонується визначити Держпраці органом державного ринкового нагляду за відповідністю будівельних виробів вимогам Технічного регламенту будівельних виробів, будівель і споруд, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20.12.2006 № 1764.

Проектом постанови пропонується внести зміну до переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1069.

Ознайомитись із проектом наказу та взяти участь у його обговоренні можна на офіційному сайті Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України: «Про внесення зміни до переліку видів продукції, щодо яких органи державного ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд»