Новини

Представництво не провадить господарську діяльність на території України: чи зобов’язаний нерезидент реєструватися платником податку на прибуток та подавати звітність з цього податку?

30.03.2021 / 08:40

Чи зобов’язаний нерезидент, відокремлений підрозділ якого (у тому числі представництво) не провадить господарську діяльність на території України, реєструватися платником податку на прибуток та подавати звітність з цього податку?

Якщо діяльність відокремленого підрозділу (у тому числі представництва) нерезидента в Україні не підпадає під визначення «постійне представництво», наведене у пп. 14.1.193 ст. 14 ПКУ, то такий нерезидент не зобов’язаний реєструватися платником податку на прибуток та подавати Податкову декларацію з податку на прибуток підприємств разом з фінансовою звітністю.

Докладніше про це тут.