Новини

Суб’єкт господарювання здійснює діяльність у заздалегідь невизначеному місці торгівлі: як заповнюється графа «Ідентифікатор об’єкта оподаткування» розділу 3 реєстраційної заяви за формою № 1-ПРРО?

22.04.2021 / 17:40

Як заповнюється графа «Ідентифікатор об’єкта оподаткування» розділу 3 реєстраційної заяви за формою № 1-ПРРО, якщо суб’єкт господарювання здійснює діяльність у заздалегідь невизначеному місці (торгівля та/або надання послуг)?

Незалежно від того, чи визначився суб’єкт господарювання з місцем здійснення господарської діяльності, де застосовуватиметься ПРРО, такий суб’єкт господарювання подає повідомлення про об’єкти оподаткування або об’єкти, пов’язані з оподаткуванням або через які провадиться діяльність, за формою № 20-ОПП із зазначенням інформації про всі наявні об’єкти оподаткування, у тому числі ті, де має намір застосовувати ПРРО.

Для реєстрації ПРРО складається заява про реєстрацію ПРРО за формою № 1-ПРРО, яка містить графу «Ідентифікатор об’єкта оподаткування», що заповнюється згідно з повідомленням за формою 20-ОПП.

Якщо на момент подання заяви за формою № 1-ПРРО відбулися зміни щодо об’єкта оподаткування, на який як на господарську одиницю реєструється ПРРО, то суб’єкт господарювання подає повідомлення за формою 20-ОПП зі змінами, після чого подає реєстраційну заяву за формою № 1-ПРРО.

Докладніше про це тут.