Новини

Зміна найменування платника ПДВ: протягом якого періоду він зазначає у податкових накладних/розрахунках коригування одночасно нове та попереднє найменування?

27.04.2021 / 09:20

Протягом якого періоду платник ПДВ у разі зміни у даних, що стосуються найменування юридичної особи та не пов’язані з реорганізацією такої особи шляхом злиття, приєднання, поділу або перетворення, а також у разі зміни прізвища, імені, по батькові фізичної особи підприємця зазначає у податкових накладних/розрахунках коригування одночасно нове та попереднє найменування (прізвище, ім’я, по батькові)?

Платник ПДВ у разі зміни у даних, що стосуються найменування юридичної особи та не пов’язані з реорганізацією юридичної особи шляхом злиття, приєднання, поділу або перетворення, а також у разі зміни прізвища, імені, по батькові фізичної особи — підприємця зазначає у податкових накладних/розрахунках коригування одночасно нове та попереднє найменування (прізвище, ім’я, по батькові). Це слід робити від дня внесення даних щодо нового найменування юридичної особи до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань і до дня ПДВ-перереєстрації. З дати перереєстрації зазначаються тільки нове найменування (прізвище, ім’я, по батькові).

Докладніше про це тут.