Новини

Антикорупційне декларування: державні службовці зобов’язані повідомляти про відкриття валютного рахунка

28.04.2021 / 15:00

Посадові особи органів державної влади та місцевого самоврядування відповідно до положень «Закону України «Про запобігання корупції» зобов’язані інформувати про відкриття валютного рахунка, – звертають увагу в секторі з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДПС у Волинській області.

Зокрема, суб’єкт декларування заповнює форму повідомлення про відкриття ним або членом його сім’ї валютного рахунка в установі банку-нерезидента (далі – повідомлення) власноручно, розбірливо, без виправлень, засвідчує повідомлення своїм підписом та надсилає до Національного агентства засобами поштового зв’язку рекомендованим листом з повідомленням про вручення.

Суб’єкт декларування також може подати повідомлення шляхом заповнення електронної форми через персональний електронний кабінет з використанням програмних засобів Єдиного державного реєстру декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. У такому разі повідомлення в паперовому вигляді не подається.

Подання повідомлення до вищевказаного Реєстру підтверджується листами на електронну пошту суб’єкта декларування та у персональному електронному кабінеті суб’єкта декларування.