Новини

Виплата українською компанією дивідендів на користь резидента Японії: в якій країні такі виплати мають оподатковуватися?

29.04.2021 / 11:40

Підприємство повідомило, що ним у 2021 році виплачено дивіденди на користь резидента Японії, який є бенефіціарним отримувачем доходу. Нерезидент надав довідку про підтвердження статусу його резиденства. Підприємство запитує, чи звільняється така виплата від оподаткування.

ДПС України пояснила, що положеннями ст. 7 Конвенції між Урядами України і Японії про уникнення подвійного оподаткування відносно податків на доходи передбачено, що...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання