Новини

Публічні закупівлі: систему оскарження результатів хочуть змінити

30.04.2021 / 11:00

29 квітня депутати прийняли за основу проєкт Закону «Про внесення змін до Закону України «Про публічні закупівлі» та інших законів щодо вдосконалення системи оскарження публічних закупівель».

Законопроєктом пропонується внести зміни до Закону «Про публічні закупівлі», спрямовані на удосконалення питання оскарження процедур закупівлі, у тому числі, у частині суб’єктів оскарження, узгодивши їх із положеннями Закону «Про Антимонопольний комітет України».

Також пропонується уточнити деякі положення Закону, зокрема, у частині забезпечення функціонування електронного каталогу; включити лізинг до переліку послуг, на які поширюється його дія; уточнити види послуг, на які не поширюється дія Закону; уточнити строки оприлюднення інформації про закупівлю під час проведення спрощеної закупівлі тощо.

Крім того, змінами до Закону «Про запобігання корупції» до числа службових осіб, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, пропонується віднести уповноваженого з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель.

Проект Закону зареєстровано за № 5309.