Новини

Помилки стосуються застрахованої особи та не стосуються сум ЄСВ: як у додатках 1, 2 або 3 до Розрахунку здійснити коригування реквізитів до закінчення строку його подання?

13.05.2021 / 09:00

Як у додатках 1, 2 або 3 до Розрахунку до закінчення строку його подання провести коригування реквізитів, що стосуються застрахованої особи та не стосуються сум єдиного внеску,  у зв’язку з виправленням помилок?

У разі виявлення платником ЄСВ або його правонаступником в додатках 1, 2 або 3 до Розрахунку до закінчення строку його подання помилки лише в реквізитах, що стосуються застрахованої особи та не стосуються сум нарахованого єдиного внеску, формується відповідний додаток з типом «Звітний новий», у якому коригуються лише рядки, які уточнюються на підставі інформації з попередньо поданого Розрахунку з типом «Звітний» або «Звітний новий».

При цьому коригування проводиться у такому порядку: одним рядком виключається попередньо внесена інформація, а другим вноситься правильна інформація. У такому разі в першому рядку відповідної графи указується «1» — рядок на виключення, а в другому — «0» — рядок на введення.

Докладніше про це тут.