Новини

На акцизному складі наявні залишки пального: як змінити розпорядника?

13.05.2021 / 11:15

Як змінити розпорядника акцизного складу, на якому наявні залишки пального?

Для зміни розпорядника акцизного складу, на якому наявні залишки пального, новий розпорядник такого акцизного складу до скасування реєстрації акцизного складу попереднім розпорядником подає заяву з відміткою про реєстрацію акцизного складу. Такому акцизному складу присвоюється новий уніфікований номер в системі СЕАРП та СЕ.

У день зміни власника акцизного складу, на якому наявні залишки пального, для передачі таких залишків складається акцизна накладна, у графі «Акцизний склад, з якого фізично відвантажене (відпущене) пальне» якої зазначається уніфікований номер реєстрації в СЕАРП та СЕ акцизного складу попереднього власника, а у графі «Акцизний склад, на який фізично відвантажене (отримане) пальне» — уніфікований номер реєстрації в СЕАРП та СЕ акцизного складу нового власника. В графі «Опис товару згідно з УКТ ЗЕД» перед описом товару зазначаються дата та номер документа та причина зміни розпорядника.

Після передачі залишків пального на акцизному складі попередній розпорядник акцизного складу подає заяву про анулювання реєстрації акцизного складу в СЕАРП та СЕ, попередньо анулювавши реєстрацію витратомірів-лічильників та/або рівнемірів-лічильників, що наявні на акцизному складі.

Докладніше про це тут.