Новини

Надмірна сплата військового збору: як податковий агент може повернути цю суму або врахувати її в рахунок сплати наступних платежів?

27.05.2021 / 08:41

Яким чином податковий агент може повернути або врахувати в рахунок сплати наступних платежів суму надміру сплаченого військового збору?

Платник податків подає до контролюючого органу заяву про повернення помилково та/або надміру сплачених грошових зобов’язань та пені з військового збору у довільній формі, у тому числі в електронній формі.

Контролюючий орган не пізніше ніж за п’ять робочих днів до закінчення двадцятиденного строку з дня подання заяви готує висновок про повернення належних сум коштів з відповідного бюджету, на підставі якого казначейський орган протягом п’яти робочих днів здійснює повернення таких коштів.

При цьому податковий агент має право повернути або врахувати в рахунок сплати наступних платежів тільки ту суму надміру сплаченого військового збору, яка була перерахована до бюджету понад суму грошових зобов’язань, граничний строк сплати якої настав на таку дату.

Докладніше про це тут.