Новини

«ЗІР»: яким чином у звітності з ПДВ відображається виправлення помилки, допущеної у податковій звітності за періоди до 01.04.2021 р.?

01.06.2021 / 08:33

Яким чином у податковій звітності з ПДВ відображається виправлення помилки, допущеної у податковій звітності за звітні (податкові) періоди до 01.04.2021 р., у зв’язку з безпідставним зменшенням податкових зобов’язань на підставі розрахунку коригування, незареєстрованого/несвоєчасно зареєстрованого в ЄРПН?

Виправлення помилки, допущеної у податковій звітності за звітні (податкові) періоди до 01.04.2021 р., у зв’язку з безпідставним зменшенням податкових зобов’язань на підставі розрахунку коригування, незареєстрованого/несвоєчасно зареєстрованого в Єдиному реєстрі податкових накладних, проводиться шляхом подання уточнюючого розрахунку податкових зобов’язань з ПДВ у зв’язку з виправленням самостійно виявлених помилок. При цьому оскільки коригування податкових зобов’язань у зв’язку із зменшенням суми компенсації на користь платника податку — постачальника не відображається у додатку 1 (Д1) до податкової декларації з ПДВ, то додаток 1 (Д1) до такого уточнюючого розрахунку у даному випадку не подається.

Докладніше про це тут.