Новини

Техобслуговування та ремонт автомобілів: чи може таку діяльність здійснювати ФОП-платник єдиного податку першої групи?

31.05.2021 / 17:30

ФОП планує надавати послуги населенню з технічного обслуговування та ремонту автомобілів у межах міста. Підприємець запитує, чи має він право обрати першу групу платника єдиного податку та яку ставку податку йому необхідно сплачувати.

ДПС України пояснила, що відповідно до п. 291.7 ст. 297 ПКУ до побутових послуг населенню, які надаються першою та другою групами платників єдиного податку, відносяться, зокрема, технічне обслуговування та ремонт автомобілів, мотоциклів, моторолерів і мопедів за індивідуальним замовленням.

Отже, платник єдиного податку...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання