Новини

Використання земель не внесених до Держземкадастру: чи є такі землі об’єктом оподаткування земельним податком?

02.06.2021 / 15:39

Чи справляється земельний податок за не внесені до Державного земельного кадастру земельні ділянки, на яких розташовані об’єкти нерухомого майна, право власності щодо яких оформлено відповідно до норм чинного законодавства України?

Під час встановлення податків обов’язково визначаються їх основні елементи: платник податків, об’єкт оподаткування, база оподаткування, ставка податку, порядок обчислення податку, податковий період та інші обов’язкові елементи, визначені ст. 7 ПКУ.

Формування земельної ділянки полягає у визначенні земельної ділянки як об’єкта цивільних прав. Тобто до цивільно-правових ознак земельних ділянок належать, зокрема, об’єкт оподаткування (його площа), внесення інформації до Кадастру (ст. 791 ЗКУ).

...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання