Новини

Органом місцевого самоврядування передано в оренду нерозподілені/невитребувані землі: чи справляється за такі землі плата за землю?

03.06.2021 / 10:38

Чи справляється плата за землю за нерозподілені (невитребувані) земельні ділянки (паї), які органом місцевого самоврядування на підставі договору оренди землі передано у строкове платне користування на строк до дня державної реєстрації права власності на такі земельні ділянки, а також за земельні ділянки, що входять до складу договору оренди, але щодо яких здійснено державну реєстрацію права приватної власності?

ПКУ передбачає реалізацію принципу платності користування землею у двох формах:

  • земельний податок, який сплачується власниками земельних ділянок та земельних часток (паїв), а також постійними користувачами земельних ділянок державної або комунальної власності;
  • орендної плати за надання у строкове користування земельних ділянок державної або комунальної власності (підпункти 14.1.72 та 14.1.147 ст. 14 ПКУ).

...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання