Новини

«ІПК»: чи можуть підприємці першої/другої груп, які надають перукарські послуги та послуги у салонах краси, продавати подарункові сертифікати?

07.06.2021 / 16:00

ФОП — платник єдиного податку першої групи поінформувала, що основним видом її діяльності є надання послуг як перукарня та салон краси. Підприємець запитує, чи може він продавати подарункові сертифікати із зазначенням переліку і вартості своїх послуг, а потім надавати власнику сертифіката такі послуги.

ДПС України пояснила так. Пунктом 291.7 ст. 297 ПКУ визначено перелік побутових послуг населенню, які можуть надаватися першою та другою групами платників єдиного податку, зокрема...

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання