Новини

«ЗІР»: чи підлягає оподаткуванню ПДФО поворотна фінансова допомога, яка отримана ФО?

09.06.2021 / 08:42

Чи підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб поворотна фінансова допомога, яка отримана ФО?

Якщо боржником не виконується зобов’язання у строк, визначений договором, тобто не повертається поворотна фінансова допомога, то сума заборгованості включається до оподатковуваного доходу платника податку:

  •  у разі її анулювання (прощення) кредитором до закінчення строку позовної давності (пп. «д» п.п. 164.2.17);
  • у випадку спливу строку позовної давності (пп. 164.2.7 п. 164.2 ст. 164 ПКУ).

Докладніше про це тут.