Новини

«ЗІР»: чи підлягає відображенню у рядку 5.1 декларації з ПДВ та у Додатку 5 до неї коригування обсягів постачання на підставі РК до ПН, складених на операції, які звільнені від оподаткування ПДВ?

14.06.2021 / 14:40

Чи підлягає відображенню у рядку 5.1 податкової декларації з ПДВ та у Додатку 5 до неї коригування обсягів постачання на підставі розрахунків коригування до податкових накладних, складених на операції, які звільнені від оподаткування ПДВ, у тому числі якщо у звітному періоді таке коригування перевищує обсяги звільнених від ПДВ операцій, або обсяги постачання звільнених від ПДВ операцій в звітному періоді відсутні?

Суми коригування обсягів постачання (у т.ч. у випадку, якщо суми таких коригувань перевищують обсяги постачання, або обсяги постачання таких операцій в звітному періоді відсутні) на підставі розрахунків коригування до податкових накладних, складених на операції, які звільнені від оподаткування, відображаються з відповідним знаком у рядках 5.1, 5.1.1 податкової декларації з ПДВ та у Додатку 5 до неї.

Докладніше про це тут.