Новини

Підписання акта виконаних у минулому році робіт відбулося 2 січня: у якому звітному періоді треба відобразити операцію як контрольовану у Звіті про КО?

16.06.2021 / 10:40

Розглянемо випадок, коли суб’єкт господарювання (далі – СГ) протягом 2020 року отримав у пов’язаної особи — нерезидента послуги, які використовувались СГ у власній господарській діяльності. Між СГ та нерезидентом 02.01.2021 р. було підписано акт приймання-передачі послуг, які були надані нерезидентом СГ у період з 29.11.2020 р. по 02.01.2021 р.

У якому звітному періоді, за 2020 рік чи за 2021 рік, СГ зобов’язаний відобразити операцію згідно з Актом, як контрольовану у Звіті про контрольовані операції?

ВІДПОВІДЬ

Оскільки нерезидент є пов’язаною особою з резидентом України, то у разі відповідності операцій вартісним критеріям, встановленим пп. 39.2.1.7 пп. 39.2.1 п. 39.2ст. 39 ПКУ, такі операції відносяться до контрольованих в тому податковому (звітному) році, в якому відбулось підписання акту виконаних робіт.

ПРАВОВИЙ АНАЛІЗ

Згідно із пп. 134.1.1 п. 134.1 ст. 134 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), об'єктом оподаткування податком на прибуток є прибуток...

 

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання