Новини

Право на податкову знижку: який термін повернення сплаченого ПДФО?

08.07.2021 / 09:30

Відповідно до п. 179.8 ст.179 розд. IV ПКУ сума, що має бути повернена платнику податку, зараховується на його банківський рахунок, відкритий у будь-якому комерційному банку, або надсилається поштовим переказом на адресу, зазначену в декларації, протягом 60 календарних днів після надходження такої податкової декларації.

За матеріалами ГУ ДПС у Чернігівській області