Новини

Електронні публічні послуги: депутати пропонують встановити особливості їх надання

07.07.2021 / 11:40

На засіданні Комітету з питань цифрової трансформації, що відбулося 5 липня, народні депутати розглянули проект Закону «Про особливості надання електронних публічних послуг», №5495.

Метою законопроекту є законодавче визначення правових засад реалізації прав, свобод і законних інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері надання електронних публічних послуг, а також особливостей їх надання.

Проектом Закону пропонується ввести нові терміни, такі як «електронна публічна послуга», «автоматичний режим надання електронної публічної послуги», «комплексна електронна публічна послуга», «система електронної взаємодії електронних ресурсів», «публічна послуга», інших термінів, пов’язаних з наданням (отриманням) електронних публічних послуг, а також встановлюються особливості їх надання.

Законопроектом також пропонується внести зміни до Закону України «Про адміністративні послуги», необхідні для врегулювання питань, пов’язаних з наданням публічних послуг в електронній формі.

За результатами розгляду Комітет рекомендує Верховній Раді прийняти в другому читанні та в цілому проект Закону «Про особливості надання електронних публічних послуг» (№5495) у редакції Комітету з необхідними техніко-юридичними правками.