Новини

«ЗІР»: чи підлягає оподаткуванню податком на доходи нерезидентів прибуток нерезидента від здійснення операцій з продажу інвестиційних активів іншому нерезиденту на території та/або за межами території України?

28.07.2021 / 09:33

Чи підлягає оподаткуванню податком на доходи нерезидентів відповідно до пп. 141.4.2 п. 141.4 ст. 141 ПКУ прибуток нерезидента від здійснення операцій з продажу або іншого відчуження інвестиційних активів іншому нерезиденту на території та/або за межами території України?

 

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання