Новини

Реєстр платників податків – нерезидентів: де можна переглянути відкриті дані про них?

28.07.2021 / 17:00

Постановою КМУ від 21.10.2015 р. № 835  затверджено Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних (далі – Положення), яким визначені вимоги до формату і структури наборів даних, що підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, періодичність оновлення та порядок їх оприлюднення, а також перелік таких наборів даних.

Розпорядники інформації згідно з Положенням завантажують у формі відкритих даних набір даних, визначений у переліку наборів даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, згідно з додатком «Перелік наборів даних, які підлягають оприлюдненню у форматі відкритих даних» до Положення, та будь-які інші наявні дані, що відповідають визначенню публічної інформації у формі відкритих даних (п. 3 Положення).

Державна податкова служба України забезпечує виконання та оприлюднення у формі відкритих даних набори даних згідно з додатком до Положення, зокрема, Реєстр платників податків – нерезидентів на Єдиному державному реєстраційному вебпорталі відкритих даних (https://data.gov.ua/) та офіційному вебпорталі ДПС. Доступ до зазначених вебпорталів є безоплатним та вільним.

Пошук відкритих даних Реєстру платників податків – нерезидентів на офіційному вебпорталі ДПС здійснюється за посиланням: Головна > Відкриті дані > Реєстр платників податків – нерезидентів, де відображається, зокрема інформація:

  • стислий опис змісту набору даних (дані з Реєстру платників податків – нерезидентів: 1) податковий номер нерезидента; 2) найменування платника податків – нерезидента; 3) дата включення до Реєстру платника податків – нерезидента);
  • дата і час першого оприлюднення набору даних;
  • дата і час внесення останніх змін до набору даних;
  • дата і актуальність даних у наборі даних;
  • періодичність оновлення набору даних (щомісячно);
  • версії даних (дозволяє завантажити файли з відкритими даними Реєстру платників податків – нерезидентів).

За матеріалами Центрального міжрегіонального управління ДПС
по роботі з ВПП