Новини

Об'єднана звітність з ЄСВ, ПДФО та ВЗ: які типові помилки допусукаються при її заповненні?

30.07.2021 / 09:58

Північне міжрегіональне управління ДПС по роботі з ВПП попереджає про типові помилки, які допускаються платниками податків при заповненні податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі — Розрахунок), у порядку та за формою визначеною наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 р. № 4 з змінами.

Так не заповнення рядка 033 заголовної частини Розрахунку призводить до проблем в поданні Розрахунку за головне підприємство. Нагадуємо, що у рядку 033 зазначаються дані про відокремлений підрозділ юридичної особи (повне найменування відокремленого підрозділу), якщо Розрахунок подається податковим агентом за відокремлений підрозділ.

Тобто, у разі якщо вказаний рядок заголовної частини Розрахунку не заповнено, така звітність подана платником податку вважається поданою як за головне підприємство - юридичну особу.

Відповідно, якщо такий невірно заповнений звітний Розрахунок був прийнятий Пенсійним фондом України (далі — ПФУ) першим, то він вважається поданим за юридичну особу, а приймання ще одного звітного Розрахунку за юридичну особу в інформаційно- телекомунікаційних системах ПФУ не передбачено.

За матеріалами Північного міжрегіонального управління ДПС по роботі з ВПП