Новини

«ІПК»: українське підприємство надання спонсорську фіндопомогу резиденту Польщі. Чи має право таке підприємство не утримувати податок у розмірі 15 %?

06.09.2021 / 15:00

ТОВ з метою популяризації виключно найменування власної торгової марки та підтримки спорту та здорового способу життя має намір надати нерезиденту (резиденту Республіки Польща) добровільну фінансову допомогу (спонсорську допомогу). Резидент Польщі є платником податків у Польщі, бенефіціарним (фактичним) отримувачем таких коштів та має право на отримання і визначення подальшого використання коштів. Товариство запитує, чи має воно право керуючись ст. 21 Конвенції між Урядами України і Республіки Польща про уникнення подвійного оподаткування доходів і майна та попередження податкових ухилень, при наданні спонсорської допомоги резиденту Польщі з джерелом походження з України, не утримувати податок у розмірі 15 % при наявності необхідних документів, встановлених п. 103.4 ст. 103 ПКУ.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання