Новини

“ЗІР”: чи має право платник податків подати уточнюючий розрахунок до раніше поданої податкової звітності після закінчення строку давності, який припадає на період дії карантину?

06.09.2021 / 13:00

Чи має право платник податків подати уточнюючий розрахунок до раніше поданої податкової звітності після закінчення строку давності, визначеного ст. 102 ПКУ, який припадає на період дії карантину, встановленого КМУи на всій території України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19)?

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання