Новини

До зведеної податкової накладної помилково включено зайву: як це виправити?

07.09.2021 / 18:00

У разі якщо до зведеної податкової накладної,  складеної відповідно до п. 198.5 або п.199.1 ПКУ, помилково включено зайву податкову накладну, то зменшення податкового зобов’язання відображається на підставі зареєстрованого в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі – ЄРПН) розрахунку коригування  до такої податкової накладної:

- у разі своєчасної реєстрації в ЄРПН такого розрахунку коригування – у податковій декларації з ПДВ того звітного (податкового) періоду, в якому його складено;

- у разі несвоєчасної реєстрації в ЄРПН – у податковій декларації з ПДВ того звітного (податкового) періоду, в якому його зареєстровано в ЄРПН.

Таке коригування підлягає відповідному відображенню в рядку 4.1.1, 4.2.1 або 4.3.1 податкової декларації з ПДВ (в залежності від ставки податку, за якою нараховувались зобов’язання, що підлягають коригуванню). 

                                   За матеріалами Східного міжрегіонального управління ДПС по роботі з ВПП