Новини

“ЗІР”: чи потрібно нараховувати податкові зобов’язання з ПДВ по товарам у разі їх повернення продавцю-нерезиденту?

14.09.2021 / 18:00

Чи потрібно нараховувати податкові зобов’язання з ПДВ згідно з п. 198.5 ст. 198 Податкового кодексу України по товарам, які були раніше ввезені на митну територію України в митному режимі імпорту, у разі їх повернення продавцю-нерезиденту?

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання