Новини

Торгівля валютою за готівку: затверджено нову форму фіскального касового чека

15.09.2021 / 16:15

У новій редакції викладено форму та зміст фіскального касового чека за операцією з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі.

Так, фіскальний касовий чек за операцією з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі – це розрахунковий документ/електронний розрахунковий документ, створений в паперовій та/або електронній формі (електронний розрахунковий документ), реєстратором розрахункових операцій або програмним реєстратором розрахункових операцій при проведенні операцій з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі.

Довідково: нову редакцію фіскального касового чека за операцією з торгівлі валютними цінностями в готівковій формі затверджено наказом Міністерства фінансів України від 29 червня 2021 року № 329 «Про затвердження Змін до Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів» (далі – Наказ № 329).  

Форма № ФКЧ-5 чека з торгівлі валютними цінностями наведена в додатку 7 до «Положення про форму та зміст розрахункових документів/електронних розрахункових документів» (далі – Положення).

Крім цього, Наказом № 329 викладено у новій редакції форми фіскального касового чека на товари (послуги) (Форма № ФКЧ-1 (додаток 1 до Положення)) та фіскального касового чека видачі коштів (Форма № ФКЧ-2 (додаток 2 до Положення)).

За матеріалами ГУ ДПС у м. Києві