Новини

«ІПК»: підприємство належить до МГК, але обсяг господарських операцій з кожним контрагентом не перевищив 10 млн грн. Чи має таке підприємство подавати повідомлення про участь у МГК?

19.10.2021 / 10:16

Підприємство належить до МГК, здійснювало операції, які належать до  пп. 39.2.1.1 ст. 39 ПКУ (крім операцій, що здійснюються між нерезидентом та його постійним представництвом в Україні), річний дохід не перевищив 150 млн грн (за вирахуванням непрямих податків) за відповідний податковий (звітний) рік; обсяг таких господарських операцій з кожним контрагентом, визначений за правилами бухгалтерського обліку не перевищив 10 млн грн (за вирахуванням непрямих податків) за відповідний податковий (звітний) рік.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання