Новини

Сформовано проект плану комплексних перевірок на 2022 рік: суб’єкти господарювання все ще можуть відмовитися від проведення цього заходу

22.10.2021 / 10:39

Щороку органи державного нагляду (контролю)  визначають перелік суб’єктів господарювання, які підлягають плановим заходам державного нагляду (контролю) у плановому періоді, та не пізніше 15 жовтня року, що передує плановому, забезпечують внесення відомостей про  них до інтегрованої автоматизованої системи для автоматичного виявлення нею суб’єктів господарювання, які підлягають комплексним плановим заходам.

«На сьогодні вже маємо сформований проект плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) на 2022 рік»,заявив Голова ДРС Олексій Кучер та запропонував скористатися посиланням на Комплексний план для більш детального ознайомлення.

За словами очільника Служби, суб’єкти господарювання мають право відмовитися від проведення комплексного планового заходу. Для цього необхідно в термін до 15 листопада 2021 року (до дати затвердження плану) звернутись з відповідною заявою до ДРС.

Важливо пам’ятати, що технічна реалізація відмови суб’єкта господарювання від проведення комплексного планового заходу державного нагляду (контролю) можлива виключно до затвердження плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю), оскільки чинне законодавство не передбачає можливості внесення змін до затвердженого плану з причини відмови від проведення комплексного планового заходу.