Новини

Бюро економічної безпеки: розпочалися конкурси на посади аналітиків та детективів

05.11.2021 / 11:21

У Бюро економічної безпеки України розпочався перший масовий набір на посади фахівців, які невдовзі складатимуть професійний каркас відомства.

У Бюро чекатимуть претендентів на посади старших аналітиків, аналітиків, старших детективів, детективів, старших оперуповноважених, старших інспекторів, оперуповноважених та інспекторів. Загалом, під час цього етапу передбачається відібрати 76 осіб. Граничним терміном подання документів за цим конкурсом визначено 7 листопада.

Це перший конкурс на заміщення посад атестованих працівників. Усього ж для офіційного запуску роботи БЕБ необхідно набрати 210 працівників у центральний апарат відомства.

Юридичною підставою для оголошення конкурсу стали накази Директора бюро економічної безпеки України про створення Конкурсної комісії БЕБ з проведення конкурсного відбору на зайняття вакантних посад гласних штатних працівників, які мають спеціальні звання №14 від 28.10.2021 та про оголошення конкурсу на ці посади № 23-к від 28.10.2021.

Документи для участі у конкурсі надсилаються поштою до БЕБ з поміткою «Для участі у конкурсі» рекомендованим листом з повідомленням про вручення або подаються в конверті особисто до спеціальної скриньки з позначкою Бюро економічної безпеки України за адресою: вул. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008.

З переліком актуальних вакансій можна також ознайомитися на сайті Бюро економічної безпеки https://esbu.gov.ua/vakansiyi-ta-umovi-konkursu.