Новини

Ділова мета: при експорті сировинних товарів, по відсотках, під час проведення перевірок

02.12.2021 / 13:00

Міністерство фінансів України запрошує на Презентацію проекту Узагальнюючої податкової консультації:

ЩОДО ПРАКТИЧНОГО ЗАСТОСУВАННЯ КОНЦЕПЦІЇ «РОЗУМНОЇ ЕКОНОМІЧНОЇ ПРИЧИНИ (ДІЛОВОЇ МЕТИ)» ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ПЕРЕВІРОК КОНТРОЛЮЮЧИМИ ОРГАНАМИ

За Круглим столом презентуємо фінальну версію Узагальнюючої податкової консультації та обговоримо:

- Чи будуть перевіряти наявність ділової мети в контрольованих операціях при перевірках дотримання принципу «витягнутої руки» за податкові періоди, що завершились до 1 січня 2021 року?

- Якщо угода на позику укладена, наприклад, у 2018 році, чи будуть застосовуватись положення щодо ділової мети в контрольованих операціях, а саме – до операцій нарахування відсотків за такою позикою  після 1 січня 2021 року

- Який механізм коригування у разі виявленої відсутності ділової мети: на суму операції або на іншу суму з урахуванням альтернативних варіантів, доступних сторонам контрольованої операції?

- Операція, яка не має ділової мети, не обов’язково спрямована на отримання переваг, передбачених саме конкретним міжнародним договором ..так само, операція, спрямована на одержання переваг конвенції про уникнення подвійного оподаткування, може мати ділову мету. Які наслідки?

- Як оцінювати наявність ділової мети в контрольованих операціях з експорту товарів/послуг?

Коли: 08.12.2021 о 14.00

Де: в Zoom за попередньою реєстрацією тут:    https://forms.gle/nK2qVKEDtcS1BQcM7

Запрошуємо: представників бізнесу, експертів і всіх хто захоплюється ТЦУ. Участь безкоштовна за передньою реєстрацією. Кількість місць обмежена!

З будь-яких питань просимо звертатися на електронну адресу: crowelf@crowe.com.ua

Або за телефоном: +38 044 221 36 03