Новини

“ЗІР”: чи вважається неподання чи несвоєчасне подання звітності повторним порушенням за ст. 120 ПКУ, якщо протягом року вже було застосовано штраф за ст. 119 ПКУ?

07.12.2021 / 10:00

Чи вважається неподання чи несвоєчасне подання звітності повторним порушенням при застосуванні штрафних санкцій (1020 грн.) відповідно до ст. 120 ПКУ, якщо протягом року до СГ вже було застосовано штраф відповідно до п. 119.1 ст. 119 ПКУ?

 

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання