Новини

РРО зареєстровано ФОПом другої групи у грудні: чи обов’язково його застосовувати з моменту реєстрації?

10.12.2021 / 11:42

Підприємці-"єдинники", які звільнені від використання РРО/ПРРО за ст. 9 Закону про РРО, мають право до 31 грудня включно застосовувати РРО/ПРРО  без їх переведення у фіскальний режим роботи. Право на це дає ст. 13 Закону про РРО.

Нефіскальний режим роботи РРО — режим роботи реєстратора, в якому не забезпечується безумовне виконання ним фіскальних функцій.

Законом про РРО передбачено штрафні санкції за порушення застосування РРО лише у тих випадках, коли таке застосування є обов’язковим.

За матеріалами ГУ ДПС у Львівській області