Новини

Землю придбано за угодою: що є базою для розрахунку земельного податку?

16.12.2021 / 11:00

Базою оподаткування земельним податком є:

- нормативна грошова оцінка земельних ділянок з урахуванням коефіцієнта індексації, визначеного відповідно до порядку, встановленого ПКУ;

- площа земельних ділянок, нормативну грошову оцінку яких не проведено.

Норми встановлені ст. 271 ПКУ.

З урахуванням зазначеного, при розрахунку земельного податку за земельні ділянки, що придбані на підставі цивільно-правових угод, зазначена в таких угодах ціна земельних ділянок не враховується.

За матеріалами ГУ ДПС у Дніпропетровській області