Новини

«ІПК»: як уточнити номер банківського рахунку для отримання суми бюджетного відшкодування?

30.12.2021 / 13:21

Товариством поінформувало, що у 2018-2019 роках ним було  заявлено  бюджетне відшкодування ПДВ, та у додатку 4 до декларації зазначено чинні на той час реквізити банківського рахунку для перерахування узгодженої суми бюджетного відшкодування ПДВ. Надалі такий номер рахунка було змінено відповідно до вимог стандарту ІВАN. Товариство запитує, як в раніше поданому додатку 4 повідомити про зміну  рахунка.  

ДПС України пояснила, що розділ ІІІ Порядку № 21 передбачено  можливість зміни рахунка, зазначеного в раніше поданій заяві про повернення суми бюджетного відшкодування (Д4) (додаток 4), на який платник податків виявив бажання отримати бюджетне відшкодування.

У разі необхідності зміни рахунка, зазначеного в раніше поданому додатку 4, платник має право у складі декларації подати додаток 4, в якому необхідно зазначити відомості щодо змінених реквізитів рахунку платника податків в установі банку, на який необхідно перерахувати суму бюджетного відшкодування та вказати відповідний звітний (податковий) період, за який платник податків декларував заяву на бюджетне відшкодування.

Подання уточнюючого розрахунку до податкової декларації з ПДВ платниками податків, які мають бажання отримати бюджетне відшкодування та у зв’язку з переходом на міжнародні номери банківських рахунків (IBAN) відповідно до Постанова № 162, яким необхідно змінити рахунки в раніше поданому додатку 4, не передбачено.  

/ІПК від 29.11.2021 р. № 4546/ІПК/99-00-21-03-02-06/