ПДФО

Доходи від двох податкових агентів

30.01.2017 / 14:59

Чи необхідно платнику податків подавати декларацію про майновий стан і доходи за 2016 р., якщо він отримував доходи від двох податкових агентів?

Підпунктом 179.2 ст. 179 Податкового кодексу передбачено, що обов’язок платника податку щодо подання податкової декларації вважається виконаним і податкова декларація не подається, якщо такий платник податку отримував доходи, зокрема, виключно від податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу, крім випадків, прямо передбачених розділом IV Кодексу.

Таким чином, у разі якщо платник отримував протягом звітного (податкового) року доходи від двох податкових агентів незалежно від виду та розміру нарахованого (виплаченого, наданого) доходу, то такий платник податків не зобов’язаний подавати декларацію.

«Гарячі лінії»

Дата: 31 серпня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42