ЄСВ

Оподаткування виплат військовослужбовців

09.10.2017 / 14:35

Служба за контрактом

Чи звільняються від сплати ЄСВ фізичні особи — підприємці, які не є роботодавцями та проходять військову службу за контрактом?

Пунктом 4 частини першої ст. 4 Закону про ЄСВ фізичних осіб — підприємців, в тому числі тих, які обрали спрощену систему оподаткування, визначено платниками єдиного внеску.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання

«Гарячі лінії»

Дата: 7 грудня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42