ПДВ

Запитання — відповіді

22.12.2017 / 16:48

Якщо накладну зареєстровано помилково

Які дії платника у разі помилково зареєстрованих податкових накладних?

Відповідно до п. 44.1 ст. 44 Податкового кодексу для цілей оподаткування платники податків зобов’язані вести облік доходів, витрат та інших показників, пов’язаних з визначенням об’єктів оподаткування та/або податкових зобов’язань, на підставі первинних документів, регістрів бухгалтерського обліку, фінансової звітності, інших документів, пов’язаних з обчисленням і сплатою податків і зборів, ведення яких передбачено законодавством.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання

«Гарячі лінії»

Дата: 25 січня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42