ЄСВ

Звіт з ЄСВ: відповіді на запитання

01.10.2018 / 17:08

До редакції надходить велика кількість запитань щодо заповнення оновленої звітності з ЄСВ. У попередніх номерах ми детально описували зміни («Вісник» № 27/2018, с. 6), розглядали практичні ситуації щодо заповнення таблиць 5 та 6 («Вісник» № 29/2018, с. 19) і надавали відповіді на запитання («Вісник» № 32/2018, с. 17). Попри те що 20.09.2018 р. — останній день подання звіту з ЄСВ, запитань щодо правильного заповнення таблиці 5 виникає доволі багато, тож розглянемо і надамо відповіді на найактуальніші з них.

Зарплата осіб з інвалідністю

За якою ставкою нараховується ЄСВ на заробітну плату працюючих осіб з інвалідністю: 22  чи 8,41 %? Як заповнювати рядки 3.2.1, 3.3.1, 3.4.1 таблиці 1 звіту за формою № Д4?

Базою нарахування ЄСВ для працюючих осіб з інвалідністю є сума нарахованої заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону про оплату праці, суми оплати перших п’яти днів тимчасової непрацездатності, що здійснюється за рахунок коштів роботодавця, та допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги у зв’язку з вагітністю та пологами за ставкою 8,41 % (частина 13 ст. 8 Закону про ЄСВ).

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання

«Гарячі лінії»

Дата: 6 червня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42