Статті

Перспективи

22.10.2018 / 11:24

8 634 платників податків перевірить ДФС у 2018 році

Саме стільки підприємств та підприємців внесено до оновленого плану-графіка планових податкових перевірок на 2018 р. (станом на 10.10.2018 р.). Зміни стосуються юридичних осіб, фінансових установ, постійних представництв та представництв нерезидентів (розділи I та II). Загалом до плану додано 165 юридичних осіб, 127 виключено, а щодо 20 компаній дату перевірки перенесено.

За несплату ЄСВ можуть заборонити бути «єдинником»

Мінсоцполітики розробило законопроект «Про внесення змін до статті 291 Податкового кодексу України щодо сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Документом пропонується заборонити суб’єктам господарювання, які станом на 1 січня базового (звітного) року мають недоїмку з ЄСВ, бути платниками єдиного податку.

Кабмін пропонує запровадити додатковий акциз на тютюнові вироби

Верховною Радою зареєстровано законопроект № 9188, яким пропонується внести зміни до ПКУ. Йдеться про тимчасове, до 31.12.2024 р. включно, запровадження запобіжного фіскального механізму, що передбачає застосування коефіцієнта 1,4 до мінімального акцизного податкового зобов’язання у разі декларування платником податку максимальної роздрібної ціни у розмірі, меншому ніж мінімальне акцизне податкове зобов’язання із застосуванням коефіцієнта 1,65.

Додатково, для унеможливлення уникнення виконання запропонованої норми, пропонується запровадити обмеження щодо зниження цін на тютюнові вироби в роздрібній мережі — не більше 5 % від максимальної роздрібної ціни.