ПДВ

ПДВ при ввезенні товарів: коли виникає право на податковий кредит?

12.11.2018 / 16:17

Від редакції

В опублікованому листі наведено сталий висновок ДФС про те, що ПДВ, сплачений при ввезенні товарів на митну територію України, включається до складу податкового кредиту платника податку на дату сплати податку на підставі належним чином оформленої митної декларації.
При цьому датою виникнення податкових зобов’язань у разі ввезення товарів на митну територію України є дата подання митної декларації для митного оформлення (п. 187.8 ст. 187 ПКУ).
Втім, зважаючи, що оформлена митна декларація підтверджує сплату податку, на думку експерта (с. 18), фактично датою виникнення як податкових зобов’язань, так і права на податковий кредит щодо сплачених сум ПДВ є дата оформлення такої декларації.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання

«Гарячі лінії»

Дата: 14 грудня, Пʼятниця
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42