ЗЕД

Валютні цінності: останні зміни в порядку декларування?

19.11.2018 / 14:44

Обов’язковість декларування резидентами валютних цінностей та іншого майна, яке їм належить та перебуває за межами України, встановлено ст. 9 Декрету № 15-93.

Указом № 319 передбачено здійснення суб’єктами підприємницької діяльності (далі — СПД) щокварталу декларування належних їм валютних цінностей, які знаходяться за межами України.

Доступ до матеріалу обмежений і доступний тільки передплатникам після авторизації
Підпишіться на журнал і Ви отримаєте доступ до всіх публікацій друкованого видання

«Гарячі лінії»

Дата: 24 жовтня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42