Статті

Вісник 1000 — для всіх і для кожного (скачуємо безкоштовно)

22.12.2018 / 09:15
Вісник 1000 — для всіх і для кожного (скачуємо безкоштовно)

Напередодні нового 2019 р. журнал «Вісник. Офіційно про податки» святкує надзвичайну подію — вихід тисячного (!) номера. Погодьтеся, це солідна цифра для українського інформаційно-аналітичного видання, адже свідчить про його фаховість, важливість тематики, якій він присвячений, а найголовніше — про довіру і авторитет серед читачів. За цей час «Вісник» став надійним помічником та справжнім другом для багатьох.

Відзначаючи таку подію, не зайвим буде озирнутися назад і згадати основні віхи розвитку журналу. Перший номер побачив світ у липні 1995 р. Тоді видання називалось «Вісник податкової служби України».  Відтоді журнал ще тричі змінював свою назву: з 2013 р. — «Вісник Міністерства доходів і зборів України», з 2015 р. — «Вісник. Право знати все про податки і збори», а з 2018 р. — «Вісник. Офіційно про податки».

Закономірно, що одночасно зі змінами в країні «Вісник» теж трансформувався. За 23 роки існування журналу змінювалися керівники, працівники, автори, рубрики. Щоразу привносилося щось нове, оригінальне, цікаве й корисне. Втім незмінною залишалася тільки мета журналу — бути лідером у наданні оперативної інформації на податкову, бухгалтерську, юридичну та інші теми.

Коментарі, статті, роз’яснення, огляди поточних законодавчих та роз’яснювальних тенденцій, інформація про податкові перевірки, судова й апеляційна практика, відповіді на поставлені запитання стали у пригоді багатьом нашим передплатникам. Тобто «Вісник» завжди дотримується позиції, що його читач має бути всебічно обізнаний щодо змін та новацій у податковій та бухгалтерській сферах.

Не оминає видання і соціальну сферу. Свідченням тому слугують такі рубрики, як: «Соціальний захист населення», «Трудові відносини», «Оплата праці» та «Пенсійне забезпечення».

А нещодавно — на початку осені 2018 р. — у функціонуванні видання розпочався новий етап. Журнал оновив як свій зовнішній вигляд, так і наповнення. Започатковано кілька нових рубрик, як-от: «Актуальний коментар», «Офіційна думка», «Огляд ІПК», «Перевірки: сучасні тенденції», «ЗІР: запитання — відповіді», «Репортаж» тощо.

«Вісник» змінюється та бере курс на всебічне інформування читачів про новини ДФС. Відтепер журнал не обмежується лише офіційною позицією. Якщо якась податкова норма допускає двояке тлумачення, видання охоче надає місце незалежним експертам — знавцям податкового та бухгалтерського законодавства для висловлення власної точки зору. Це означає, що «Вісник» завжди підтримує свого читача та разом з ним готовий шукати істину.

Як бачимо, рік за роком, крок за кроком, трансформуючись і видозмінюючись, «Вісник» став сучасним, оперативним, практичним професійним виданням, надійним помічником і консультантом керівників підприємств, фінансових директорів та бухгалтерів.

Якщо підсумовувати діяльність «Вісника» у розрізі року, то це не тільки 48 номерів журналу, 12 тематичних додатків і тисячі ексклюзивних матеріалів. Це ще й 10 податкових форумів і сотні дзвінків на «гарячу лінію».

Крім того, «Вісник» постійно оновлює сайт visnyk.ua й активно розширює свою присутність у соціальних мережах. За даними рейтингу Bigmirnet, сайт видання посідає провідні позиції в категорії «Бізнес і фінанси». За рік до сайту звертаються понад 2 млн користувачів. Щоденна аудиторія складається з 21 тис. зацікавлених  користувачів, які переглядають близько 34 тис. сторінок, ­причому, як свідчить статистика, їхня кількість постійно збільшується.

Значною популярністю користуються також сторінка Facebook журналу та канал Telegram. Тут читачі мають можливість як оперативно отримати потрібну інформацію, так і поставити запитання, залишити коментарі та висловити свої пропозиції.

Приємно усвідомлювати, що команда «Вісника» — це команда професіоналів! Вихід ювілейного номера — це показник нашої спільної роботи, самовідданої праці у правильному напрямі. А головне, що ми не плануємо зупинятися на досягнутому, а продовжуватимемо розвиватися та удосконалюватися. Дякуємо всім, хто увесь цей час разом з нами!

Ваш «Вісник»

«Гарячі лінії»

Дата: 26 грудня, Четвер
Час проведення: з 14:00 до 16:00
Контактний номер: (044) 501-06-42