Статті

Акценти номера

18.01.2019 / 18:00

► Основні поточні зміни податкового законодавства викликані Законом України від 23.11.2018 р. № 2628-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо покращення адміністрування та перегляду ставок окремих податків і зборів». Майже у цілому він набрав чинності з 1 січня 2019 року, і саме тому наш сьогоднішній номер присвячено аналізу цих змін.

Звісно, на початку року ми не могли залишити без уваги наслідки затвердження нових розмірів мінімальної зарплати і прожиткового мінімуму для розрахунку ПДФО та ЄСВ. Підготовлена довідкова таблиця розкриє секрети такого впливу (с. 39).

«Вісник» продовжує розповідати про діяльність регіональних органів ДФС. У фокусі поточного номера — Київ. Людмила Демченко, начальник ГУ ДФС у м. Києві, підбила підсумки Київського податкового форуму, який відбувся у листопаді минулого року, і поділилася своїми планами щодо цифровізації податкових послуг. Сергій Тупальський, в. о. начальника Київської міської митниці, закцентував на проблемах оподаткування так званих євроблях та розповів про діючі на сьогодні умови ввезення в Україну транспортних засобів (с. 3).

► Звертаємо увагу, що протягом новорічних свят сайт журналу «Вісник» visnyk.ua активно інформував платників податків про всі податкові новації. На сайті з’явилися сотні різнопланових новин, завдяки яким наші читачі були у курсі всіх подій. На додачу сайт поділився з нашими читачами аналітичними матеріалами двох останніх форумів журналу «Вісник» — Національного агрофоруму «Податки. Фінанси. Право» (26.10.2018 р., м. Київ) та Зовнішньоекономічного форуму «Податки. Валюта. BEPS» (07.12.2018 р., м. Київ). А це матеріали майже двох десятків спікерів, сотні схем, таблиць, висновків і роз’яснень. Читайте і користуйтесь!